You are currently viewing Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma, nakliyat firmamız bünyesinde yer alan nakliye hizmetlerinden biridir. Parça eşya taşıma hizmeti ile müşterilerimizin taşınması gereken birkaç parça eşyalarının nakliyesi sağlanır. Bu hizmet aynı güzergah üzerinde bulunan müşterilerimizin eşyalarının tek bir nakliye aracı içerisinde taşınması hizmetidir.

Nakliye ücreti iki kişi arasında paylaşılacağı için oldukça uygun fiyatlı olan bu hizmet birçok kişi tarafından tercih edilir. Parça eşya taşıma hizmetinde eşyalarınızın paketleme işleminin kendiniz yapabilir ya da nakliye firmamızdan paketleme hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Diğer tüm nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi parça eşya taşıma hizmetimizi de hızlı pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmeti Şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında da Nakliyat firmamız tarafından sunulan bir hizmettir. Nakliyat firmamız olacak taşınması Talep edilen birkaç parça eşyanızın nakliyesine şehirler arası güvenli bir şekilde sağlarız. Şehirler arası parça eşya taşıma işlemi, eşya paketleme işlemi sağlam bir şekilde yapılmalıdır. Bu nedenle paketleme hizmetini nakliyat firmamızdan almanızı öneririz.

Nakliye ekibimizin sağlam ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapmış olduğu paketleme işlemi ile eşyalarınız dışarıdan gelebilecek olan her türlü hasara karşı korunaklı bir hale getirilir. Eşya paketleme işleminde kullanmış olduğunuz tüm ambalaj malzemelerimiz iso kalite belgesine sahip olup hijyenik ürünlerdir.

Parça Eşya Depolama Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmetinin yanı sıra nakliyat firmamızdan parça eşya depolama hizmeti de talep etmeniz mümkündür. Nakliyat firmamıza ait olan güvenli depolama alanlarımızda isterseniz bir koli isterseniz birkaç parça beyaz eşyanızın depolanması mümkün. Ayrıca eşya depolama alanlarımızda dönemsel olarak kullanılan bisiklet motosiklet gibi eşyalarınızı da saklayabilirsiniz. Nakliyat firmamızın depolama alanları düzenli olarak ilaçlama yapılan ve güvenlik personelleri tarafından 7 gün 24 saat boyunca korunan alanlardır.

Depolama alanlarımızın havalandırma sistemi yeterli büyüklüğe sahip olup eşyalarınız her türlü rutubet ve küf oluşumunda uzak tutulur. Nakliye firmamıza internet adresimizden ya da telefon numaralarımız ile ulaşarak bizden nakliye hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın