You are currently viewing Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı nakliyat firmamızın güvenilir ve kaliteli nakliye hizmetleri arasındadır. Ofis ve büro eşyası taşıma işini Nakliyat firmamızın eğitim sertifikası bulunan nakliye ekiplerimiz gerçekleştirir. Nakliyat firmamızdan küçük bir büronun ya da büyük bir ofisin nakliyesi için hizmet talebinde bulunmanız mümkün. Tüm ofis eşyalarınız firmanızın güvenilir personeli tarafından türlerine ve boyutlarına göre ayrılır ve paketleme işleminden geçirilir.

Paketleme işleminde kullanılan tüm malzemelerimiz iso kalite belgesine sahip olup hijyenik ve kullan at ürünlerdir. Nakliye ekibimiz tarafından sağlam bir şekilde paketleme işleminden geçirilen ofis eşyalarınız nakliye araçlarımıza yüklenir. Eşya taşımak için kullanmış olduğumuz tüm nakliye araçlarımız eşya taşımaya uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.

Şehirler Arası Ofis Eşyası Taşıma Hizmeti

Ofis taşımacılığı hizmetini nakliyat firmamızdan şehir içinde alabileceğiniz gibi şehirler arası olarak da alabilirsiniz. Geniş ulaşım ağına sahip olan nakliyat firmamız ofis eşyalarınızı istediğiniz şehre güvenli bir şekilde taşır. Şehirler arası ofis eşyası taşıma hizmetinde eşya paketleme işlemi eşyaların uzun yolculuk yapacağı göz önünde bulundurularak yapılır.

Nakliyat firmamız ofis eşyalarınızı yüksek katlardan kolay bir şekilde indirmek ve çıkarmak için asansörlü nakliyat sistemi kullanır. Bu hizmet sayesinde eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmeden bulunduğu yerden alınarak nakliye araçlarımıza yerleştirilir. Nakliyat firmamıza ait olan hidrolik asansörlü araçlarımız sayesinde ofis taşımacılığı  süreci kısalır.

Ofis Eşyası Depolama Ve Sigortalı Nakliyat

Ofis taşımacılığı hizmetimiz yalnızca taşımacılık ile sınırlı değildir. Aynı zamanda nakliyat firmamızdan ofis eşyalarınızın depolanması için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Yeni bir ofise geçeceğiniz süre içerisinde eşyalarınızın bekletilmesi gerekiyorsa nakliyat firmamızın eşya depolama alanlarından faydalanmanız mümkün. Bu depolama alanları korunaklı ve güvenli alanlardır. Ofis eşyalarınızı bu alanlara güvenle teslim edebilirsiniz.

Firmamızdan talep edecek olduğunuz hizmetlerden biri de sigortalı nakliyattır. Müşterilerimiz cüzi bir rakam ödeyerek nakliyat firmanızdan sigortalı nakliye hizmeti alabilir. Bu hizmet ile eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar poliçe tarafından karşılanır. Nakliyat firmamıza ait olan internet adresimizden ya da telefon ile bizimle irtibat kurarak ofis taşımacılığı hakkında bilgi alabilir ve nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın