You are currently viewing Şehirler Arası Ofis Ev İşyeri Taşımacılık

Şehirler Arası Ofis Ev İşyeri Taşımacılık

Değerli müşterilerimiz Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık firması Oğuzhan Taşımacılık olarak düşüncemiz, temiz, sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma yapmak herkesin hakkı. Sizlere buradan geçmişten günümüze yaptığımız ve yapacağımız işlemlerin özetlerini taşınma esnasında yapmış ve yapacağınız bir takım önlemler gibi konuları ele alarak sizlere buradan bazı konulardan bilgi sahibi edinme amaçlı bir makale yayınlama gereğini duyuyoruz.

Herkesin bildiği üzere günümüzde olmazsa olmaz taşıma firmaları sizlerin özellikle tayin döneminde veya yeni satın aldığınız dairenize taşınmak için baş vurduğunuz Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık firması hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığınız gibi nasıl bir hizmet ile karşı karşıya geleceğiniz konusunda tereddüt halindesiniz. Çünkü piyasada kurumsal firmadan çok kayıt dışı firma bulunuyor ve siz değerli müşterilerimiz de kime güveneceğiniz konusunda zorluk çekiyorsunuz.

Bu konuda yapmanız gereken tek şey güvenilir ve sağlam bir firma ile irtibat kurmanız peki görüşme sağladığınız firmanın korsan adı altında çalışan firma olup olmadığını nasıl anlarsınız öncelikle irtibat halinde olduğunuz firma yetkilisinden firma adı taşıyan açık adres isteyiniz verilen adres İnternet aracılığıyla araştırma yapılarak sizlere verilen bilgileri takip ve kesin bir sonuca varana dek araştırınız var olan bu bilgiler sonrası nakliyat sektöründe devlet kurumu adına verilen evrak ve yetki belgelerini sorgulamanızda fayda olacaktır.

Günümüzde başka firmaların adını kullanarak bir çok müşterilerimizi mağdur eden sayısızca şahıs bulunmaktadır. Sizlerde böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için yukarıda belirttiğimiz bilgileri takip ederek uygun ve kurumsal bir firma ile iletişim sağlamanız için yardımcı olacaktır. Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık zor olduğu kadar tamamen sorumluluk gerektiren bir işlemdir, bu taşımalar da alınacak tüm sorumluluk taşıma yapan nakliyat firması kapsamındadır.

Bu sorumluluk eşyanız yüklendiği anda başlayıp teslim edilinceye kadar devam eder teslim etme sırasında sizlerin gözetimindeki eşyalarınız her hangi bir sıkıntının bulunmadığını kesin olarak dile getirdiğiniz anda bu sorumluluk sona ermiş olur. Ama günümüzde çok az firma bu gibi sorumlulukları üstlenmektedir. Biz Oğuzhan Taşımacılık Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerden keyif alarak sizlerin güvenini kazanmak için nakliyat firmalarının yapmış olduğu hizmetlerin her zaman daha fazlasını yapıyoruz.

Bizler vermiş olduğumuz hizmet bu güne kadar hiç bir yerde rastlanmamıştır. Bizlerden alacağınız tüm taşıma hizmetlerinde gerek personelimiz çalışma şekli gerekse müşteri hizmetlerimiz memnuniyetini daim kılacaktır. Bir firmanın çalışma prensiplerini ve müşteri kitlesini görmek bizde olduğu gibi İnternet sayfasından müşteriler tarafından yapılan görüşleri ve yorumlarını takip ederek Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık yapmak için güvenilir bir firma ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz taşımacılık hizmetlerin bazıları şöyle, öncelikle bizlerle taşıma gerçekleştirmek amaçlı bizimle irtibata geçen tüm müşterilerimizin öncelikle yapılacak işin bilgilerini ve taşımanın nasıl koşullarda oluşacağını ve saire, aldığımız bu bilgiler ile randevu oluşturulur, oluşturduğumuz bu randevu sonrası sizlerden sözleşme imzaları alınıp bu işlemi böylelikle bitiriyoruz.

Sizlere ayırmış olduğumuz taşınma gününüzü bir gün öncesinden sizlerle irtibat kurup sizlere randevunuzu hatırlatıyoruz. Taşınma ile ilgili her hangi bir sorununuz olmaz ise mutabık kılınan tarihte taşımayı gerçekleştirmek için kendi hazırlığımızı yapıyoruz. Yapılacak olan Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık işleminiz için sizlerden mail üzerinden evinizin oda sayısı ve içerisindeki eşyaların resimlerini yada video halinde çekip bizlere gönderebilirsiniz.

Bizler de bu eşya ve malzemeye göre araç ve malzemeleri bir araya getirip tam takım hazır vaziyette bekliyoruz. Biz Oğuzhan Taşımacılık Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık olarak taşıma yaptığımız Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık yapan tüm müşterilerimizin vazgeçilmez olan ambalaj ve paketleme işlemi günümüzde çok az firmalar tarafından yapılmaktadır. Tam aksine nakliyat sektöründe bir yere gelebilmek ve müşteri kitlesini genişletmek için müşterilerin tüm istek ve görüşlerini dikkate alınması lazım.

Biz Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık Firması olarak yapmamız gerekenleri yapıyoruz bunun yanında sizlerin görüş ve fikirlerinizi de aynı zamanda ihtiyaç duyuyoruz sizlerin soru görüşlerinizi uygulamak adına memnuniyeti başka müşterilerimize de uygulamaktayız. Ambalaj sistemi Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık yapılan taşımalarda en öncelikli konulardan biri olup tüm taşımalarda yapılması gereken ilk adımdır.

Müşterilerimizin dikkatine! yapacağınız taşımalar da anlaşma sağladığınız firma tarafından eğer eşyalarınızın tamamı ambalaj yapılmaz ise lütfen taşımayı yaptırmayınız. Aksi takdirde eşyalarınızı ambalaj yapmak istemeyen taşıma firması bu eşyaları başka araçla transferini yapabilir bunun sonrasında sizlere hem ek ücret, hemde eşyalarınızın başka eşyayla karışma olasılığı çok yüksektir.

Bizim ambalaj sistemimiz tamamen farklı olup Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık hizmetinde şu şekilde yapılmaktadır… Ambalaj malzememiz son derece kaliteli ve son teknoloji ile üretilen sağlam darbeye çizilmeye karşı dayanıklı malzemeden oluşur bütün malzemeler aynı olmadığı gibi bizler bütün eşyalara farklı malzeme kullanmaktayız. Örneğin beyaz eşyalarınız pamuksu battaniye ile kaplanır ve daha sonrası balonlu patpat ile ambalajını sağlıyoruz.

Çift katmanlı sarılan bu eşyalar kesinlikle taşınma esnasında darbeye karşı kesinlikle garantilidir. Sizlerin eşyalarını ambalaj esnasında yapılan hizmet kesinlikle tüm eşyaların ambalajı bitmediği sürece taşıma işlemi gerçekleştirmiyoruz ambalaj yapılırken son derece sağlam olan malzemeleri siz değerli müşterilerimizin huzurunda kullanıyoruz, çoğu müşterilerimiz toplamlı dediğimiz hizmetimizden yararlanmak isterken bu hizmeti de sizler için sunuyoruz.

Sizleri hiç bir şekilde yormadan gelip mutfaktaki cam tabak bardak ve benzeri kırılacak eşyalarınızı aralarına pıt pıt naylon veya gazete ile besleyip tarafımızdan bulunan kağıt bidonlar yafa son derece kaliteli karton kutular ile İstanbul Şehirler Arası Taşımaya hazır vaziyete getiriyoruz. Talep edilen ve yapılan bu hizmet sizler ile anlaşma yapılan fiyata dahil değildir.

MARANGOZ VE MONTAJ

Bu hizmet ile beraber bütün müşterilerimiz rahat bir nefes almış olmaktadır. Sizlerin memnuniyeti için kendi bünyemizde bütün monte ve de monte olan mobilyalarınızı da tecrübe sahibi olan marangoz ve montaj ustamız ile evinizde bulunan tüm mobilyaların söküm ve kurulumu da gerçekleştirmekteyiz. Sökülen tüm mobilyalar taşınacağınız diğer yeni evinizde aynı şekilde sağlam bir işçilik ile tekrar kurulumu yapılmaktadır.

Bunun yanında bir montaj ve mobilya ustası ve üç kişilik eşya taşıma ekibimizle taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Bu İstanbul Şehirler Arası Taşıma sektöründe özel olarak yetiştirdiğimiz ve bu konuda kesinlikle uzman ve profesyonel kadromuz ile yapmaktayız. Bizler ekip olarak gideceğiniz yeni kentiniz için sizleri gururlu omuzlarımızda taşıyoruz bizler en köklü bir firma olup tüm müşteri referanslara sahip olduğumuz gibi gereken tüm belgelere de sahibiz. Biz Oğuzhan Taşımacılık Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık gibi Türkiye’de ün salmış firma dururken başka yeri yurdu belli olmayan firmalar ile yapacağınız  taşıma sizleri çok ciddi anlamda üzebilir.

SİGORTALAMA

Bir çok müşterimizin özenle istediği eşya sigorta ve kasko hizmetini de sizlere sunmuş oluyoruz, bu hizmet ile yaptığınız Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık esnasında kırılan çizilen zarar gören veya kayıp olma gibi durumlarda sigorta şirketimizin sizlerin zararlarını değerinde ödenek yapmayı sağlar bu sebepten dolayı bizlerle içiniz ferah bir şekilde taşınabilirsiniz. Sigorta işlemi eşya ambalaj işleminde başlar eşyalarınızda ufak ve sorunlu bölgeler bulunursa sizlerin gözetiminde resimlenir ve taşıma sonunda her hangi bir sorun üstlenmeme durumu olmaz.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Sizlerin de bildiği gibi eski zamanlarda sırt ile taşınan çoğu eşyada zararlar olabilmekteydi çevremizden bulduğunuz ve topladığımız elemanlar ile taşıdığımız eşyalar tamamen tecrübesiz kişi ve kişiler tarafından yapılıyordu. Bizler bunu da düşünerek sizlere daha geniş ve kapsamlı ayrıcalıklar sunuyoruz özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için İstanbul Şehirler Arası Taşımacılık öncesi kabus yaşatmaktaydı ama günümüzde sizler için son teknoloji sistemi olan asansör sistemini de bu sektöre dahil etmiş bulunuyoruz.

Teknoloji harikası olan ve 45 metreye kadar uzanan bu sistem elemanlar dahil hiç bir şekilde zorluk çekmeden taşımalar gerçekleştiriyoruz. Bina katlarına her türlü cepheden kurulan bu asansör sistemi eşyalarınızı asansör sisteminin ucunda bulunan sepetin üzerine konularak aşağı ve yukarı doğru indirilip çıkarılmaktadır.

Tamamen havada gerçekleşen bu işlem hiç bir cisme ve duvara temas etmeden aşağıda bulunan araçlarımıza yüklemesi gerçekleştirmekteyiz. Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık firması Oğuzhan Taşımacılık olarak firmamızda bulunan her boyutta aracımız mevcut olup tamamen Evden Eve Nakliyat sektörü için tasarlanmıştır. Tasarlanan bu araçlar çelik kapalı olarak imal edilip bu şekilde sizlere hizmet veriyoruz. İç kısmı tamamen halı ile kaplı olan bu araçlar eşyanın yüklenmesi ve yolda giderken hiç bir şekilde deforme olmaz. Sizlere bu kadar hizmetten sonra daha da güzel ve yararlı bir taşıma için teknolojiyi takip ederek her türlü imkanları sunmaya devam ediyoruz. Asansörlü Taşıma ile ilgili çok kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olmak için İstanbul Asansörlü Taşımacılık sayfamıza göz ata bilirsiniz.

NEDEN HALİL OĞLU NAKLİYAT ?

Bizler Oğuzhan Taşımacılık olarak her zaman müşterilerimize kalite standartları çerçevesinde bir taşımacılık hizmetini sunmak gayretindeyiz. Yaptığımız bu çalışmalar neticesinde amacımız geçmişte olduğu gibi her zaman Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık Firmaları arasında liderliğimizi sürdürmektir. Sizlerde bizlerin bu güzide hizmetlerimiz ve profesyonel ekibimizden taşınma hizmetini almak için tek yapmanız gereken bizlere İletişim sayfamızdan ulaşmak. Taşınmada buluşmak dileğiyle.

Bir cevap yazın