You are currently viewing Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde kaliteli ve güvenilir bir şekilde müşterilerimize sunulur. Nakliyat firmamızdan evden eve nakliye hizmeti talep eden tüm müşterilerimiz firmamızın sunmuş olduğu kampanyalardan da yararlanabilir. Firmamızın  ve çalışanlarımızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin taleplerini dinler ve onların istekleri doğrultusunda çözüm odaklı nakliye hizmeti sunarız.

Nakliyat firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti talep edebileceğiniz gibi ofis ve büro eşyası taşıma hizmeti talebinde de bulunabilirsiniz. Firmamız olarak eğitim sertifikası bulunan tecrübeli ve deneyimli nakliye ekibi ile hizmet veririz. Nakliyat firmamız olarak eşya taşımak için gerekli olan tüm profesyonel ekipmanlara sahibiz. Firmamıza bir telefon ile ulaşarak bilgi ve hizmet talebinde bulunmanız mümkün.

Ofis Ve Büro Eşyası Taşıma

Evden eve nakliyat hizmete edebileceğiniz nakliyat firmamız ofis ya da büro eşyalarınızın taşınması için de kaliteli hizmet veriyor. Nakliyat firmamız olarak taşınması gereken tüm ofis ve büro eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adresine taşırız. Tüm ofis eşyalarınız firmamızın uzman ve güvenilir ekibi tarafından tek tek toplanır ve paketleme işleminden geçirilir.

Ofis eşyalarınızın taşınmasını ofisinizin çalışmasının olmadığı bir günde gerçekleştirerek işlerinizi aksatmadan nakliye işini yapıyoruz. Ofisiniz yüksek katlı bir binada bulunuyorsa Nakliyat firmamız kolay bir şekilde eşya ulaşımı yapmak amacı ile asansörlü sistem kullanır. Nakliyat firmamıza ait olan sensörlü araçlar nakliye sırasında uzman operatörler tarafından kullanılmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat ofis ve büro eşyası nakliye hizmeti veren firmamız aynı zamanda eşya depolama hizmeti de veriyor. Taşınma ya da tadilat sürecinde beklemesi gereken tüm eşyalarınızı Nakliyat firmamızın güvenli depolama alanlarına teslim edebilirsiniz. Firmamıza ait olan eşya depolama alanlarımız temiz ferah ve güvenli alanlardır. Bu alanları aylık ya da yıllık bazda kiralamanız mümkün.

Yıllık olarak kiralama yapan müşterilerimiz için firmamızın özel indirimleri mevcuttur. Evden eve nakliyat firmamıza ait olan eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlenir ve güvenlik personellerimiz tarafından korunur. Tüm eşyalarınızı bu güvenli alanlara gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Bir cevap yazın