You are currently viewing Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma, ofis işyeri ve ev eşyalarının taşınma işleminin resmi kurumsal evden eve nakliyat firmaları tarafından yapılması işlemidir. Nakliyat firmamız olarak sizlere kaliteli güvenilir ve uygun fiyatlı kurumsal taşımacılık hizmeti sunarız. Genel olarak kamuda yer alan devlet kurumlarının ya da özel kişilere ait olan ev ürün ofis işyeri ya da şirket eşyalar kurumsal taşımacılık eden altında taşınır.

Nakliyat firmamız bünyesinde sunulan kurumsal taşımacılık hizmeti eğitimli ve deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Taşınması planlanan tüm eşyalarınız nakliye ekibimiz tarafından tek tek toplanır ve boyutlarına uygun olarak paketleme işleminden geçirilir. Nakliyat firmamız kurumsal eşya nakliyesi ile ilgili bilgi alabilir ve bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Şehir Arası Kurumsal Taşımacılık Hizmeti

Kurumsal taşıma hizmeti nakliyat firmamız tarafından şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında da güvenli bir şekilde sunulur. Tüm kurumsal eşyaların nakliyesi için nakliyat firmamızın güvenilir nakliye ekibinden hizmet almanız mümkün. Nakliyat firmamız bünyesinde yer alan asansörlü nakliye hizmeti ile eşyalarınızı bulundukları kattan kolay bir şekilde indiririz.

Taşınması planlanan tüm kurumsal taşıma sırasında eşyalar, asansörlü nakliye sistemi ile hiçbir şekilde hasar görmeden adresinizden alınarak yeni adresine taşınmak üzere ya da çıkarılır. Nakliyat firmamız olarak kaliteli güvenilir ve hızlı kurumsal eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Firmamıza ulaşarak çalışanlarımızdan kurumsal eşya taşıma ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Kurumsal Eşya Depolama Hizmeti

Kurumsal taşıma hizmeti sunan nakliyat firmamızdan kurumsal ve eşyalarını depolanması için de hizmet talebinde bulunmanız mümkün.  Tüm kurumsal eşyalarınız kaliteli ve özenli bir şekilde paketlenerek Nakliyat firmamızın güvenli depolama alanlarına taşınır. Nakliyat firmamızın depolama alanları yeterli büyüklükte olup her türlü eşyanın muhafazası için uygundur. Talep ettiğiniz süre boyunca kurumsal eşyalar nakliyat firmamızın güvenli depolama alanlarında bekleyebilir.

Eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat boyunca güvenlik kameraları ile izlenir. Ayrıca bu araçlar güvenlik personelleri tarafından da korunur. Firmamızın internet adresinde bulunan telefon numaralarımız ile bizimle irtibata geçerek kurumsal taşıma hakkında bilgi alabilir ve bizden nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın