You are currently viewing Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmeti çok katlı binalara kolay bir şekilde eşya ulaşıma yapmak için sunulur.  Ayrıca bu hizmet sayesinde eşyalarınız merdiven boşluklarında taşınmaz ve zarar görmez. Günümüzde çok katlı binalar hem ev hem de ofis olarak kullanılmaktan. Nakliyat firmamıza ait olan hidrolik asansörler araçlarımız ile yüksek binalara kolaylıkla eşya ulaşımı yapıyoruz.

Firmamıza ait olan hidrolik asansörü araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Eşya nakliye işlemine başlamadan önce bina çevresinde tüm iş sağlığı ve güvenlik önlemlerini alırız. Eşya nakliyesi sırasında bu araçlar uzman operatörler tarafından kullanılır. Son derece güvenli olan asansörlü nakliyat hizmeti ile taşınma süreci kısalacağı için yeni adresinize çok daha çabuk yerleşirsiniz.

Asansörlü Taşımada Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü nakliyat hizmeti sunan nakliyat firmamız daha alacak olduğunuz kaliteli hizmetlerden biri de sigortalı nakliyat hizmetidir. Sigortalı nakliyat hizmeti firmamız tarafından müşterilerimize cüzi bir ücret karşılığında sunulur. Asansörlü nakliyat eşya nakliyesi talep eden müşterilerimiz açısından son derece avantajlıdır.

Sigortalı nakliyat ile nakliye sürecinde tüm eşyalarınız firmamız tarafından güvence altına alınır. Süreç sonunda eşyaların kontrolü sağlanır ve oluşabilecek herhangi bir hasar durumu poliçe tarafından karşılanır. Altın para ve değeri yüksek antika gibi eşyalar sigortalı nakliyat kapsamına girmez. Bu tür eşyalarınızın özel olarak sigorta yapılması tavsiye edilir.

Profesyonel Hizmet İçeriği 

Eşya depolama alanlarımız birçok nedenden dolayı tercih edilebilir. Asansörlü nakliyat hizmetimizin yanı sıra müşterilerimize taşınma ya da tadilat sürecinde eşyalarını bekletebilecekleri eşya depolama alanlarımızı sunuyoruz. Örneğin; çeyiz için biriktirmiş olduğunuz eşyalarınızı depolama alanlarımıza teslim ederek evlerimizde metrekareden tasarruf etmiş olursunuz. Firmamıza ait olan eşya depolama alanlarımız temiz korunaklı ve ferah alanlardır.

Eşyalarınız bu alanlarda dışarıdan gelebilecek olan her türlü tehlikeye karşı güvenlik ekiplerimiz ve güvenlik kameraları tarafından izlenir ve korunur. Eşya depolama alanlarımızı aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Nakliyat firmamıza bir telefon ile ulaşarak eşya depolama ve diğer hizmetler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakın olan nakliyat firmamızdan hizmet talebinde bulunmanız mümkün.

Bir cevap yazın